Bursa Totem Tabela

Posted by

Bursa Totem Tabela;

Totem tabela; genellikle şehirlerarası dinlenme tesisleri, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri gibi yerlerde daha karşımıza çıkan bir tabela çeşididir. Bununla birlikte artık sadece bu yerlerde sınırlı kalmamıştır birçok firma reklam ve bulunula bilirlik açısından yol kenarlarına kendi firma totemlerini yaptırarak bir adım daha önde olmayı tercih etmektedir.
Totem tabela kendi içerisinde de birçok çeşidi mevcuttur; ışıklı totem tabela, ışıksız totem tabela, çift bacaklı totem tabela, tek bacaklı totem tabela, kompozit, saç, vinil germe gibi.
Totem tabela direkt dış etkenlere maruz kalacağı için montajı yapılacak olan yerin çok dikkatli seçilmesi gerekir, ayrıca kullanılacak olan malzeme ve yapılacak olan işçiliğin çok dikkatli ve özenle yapılmalıdır.
Totemin bacaklarının yere sağlam vidalama yapılarak zemine tamamen oturması sağlanmalıdır.
Bursa tabela olarak istediğiniz büyüklükte istediğiniz özellikte Bursa’nın tüm ilçelerine totem tabela hizmeti sağlamaktayız.
Totem tabela ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorular ve fiyat bilgisi için sayfamızdaki iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

totem tabela
totem tabela

bursa tabela