bursa tabela

Bursa Vinil Germe Tabela

Bursa Vinil Germe Tabela

Bursa Vinil Germe Tabela

Brandanın(vinil) üzerine dijital baskı yöntemi ile yapılan tasarım çalışmasının uygulanmasıyla kasa ya da profillerin etrafına zımbalama diye tabir ettiğimiz yöntemle gerilerek monte edilmesidir.
Vinil germe tabela genellikle tercih edilen bir tabela çeşididir. Sebebi ise diğer tabela çeşitlerine göre biraz daha uygun fiyatlı olmasıdır. Işıksız Vinil Germe Tabela olduğu gibi Işıklı Vinil Germe Tabelada Yağılmaktadır.
Bursa tabela olarak vinil germe tabelada istediğiniz uygun alana istenilen ölçülerde ve dilediğiniz tasarım çalışmasını yaparak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
Tüm bursa ilçelerine vinil germe tabela hizmeti verilmektedir.
Bursa Vinil Germe Tabela ile ilgili merak ettiğiniz konular ve fiyat bilgisi için bursa tabela iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Bursa Işıklı Vinil Germe Tabela

Bursa Işıklı Vinil Germe Tabela

Bursa Işıklı Vinil Germe Tabela;

Vinil germe tabela ile üretimi aynı olan tabela çeşididir. Aynı şekilde branda(vinil) üzerine dijital baskı yöntemi ile tasarım çalışması uygulanarak biraz daha geniş kasa üzerine zımbalanarak germe işlemi yapılır. Sadece ışıklı vinil germe tabela da kasa derinliği biraz daha fazladır içerisine ışık(floresan) döşenerek yapılır ve kullanılan vinil diğer vinile göre ışık geçirgenliği daha fazla olan bir malzemeden yapılmaktadır.
Normal vinil germe tabelaya göre biraz daha maliyetli olduğu için fiyatı biraz daha yüksektir.
Ama ön planda olmayı seviyorsanız ve benim firmamın önünden geçen insanlar akşam karanlık olduğunda da benim ismimi tabela mı daha net okusun görsün diye düşünüyorsanız uygun fiyatlı aradığınız tabela ışıklı vinil germe tabeladır.
Bursa tabela firması olarak Bursa’nın tüm ilçelerine bursa ışıklı vinil germe tabela hizmeti vermekteyiz.
Bursa ışıklı vinil germe tabela ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları ve fiyat bilgisi için bursa tabela iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bursa Pleksi Kutu Harf Tabela

Bursa Pleksi Kutu Harf Tabela

Bursa Pleksi Kutu Harf Tabela;

İsminden de anlaşılacağı gibi pleksiglas malzemeden yapıldığı için bu tabir kullanılmaktadır.
Pleksi; renkli, transparan renkli, simli, buzlu, şeffaf gibi birçok alternatife sahip bir malzemedir. Cama göre ısıyı daha az iletir, camdan daha hafif ve şekillendirmesi daha kolaydır ve cama göre dışarıdan gelen darbelere daha dayanıklıdır.
Pleksinin renkleri uzun süre kalıcıdır, solma, yıpranma ve eskime gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız.
Dikkat çekicilik açısından daha ön planda olmanızı sağlayacak tabela çeşitlerinden biridir.
Işıklı ve ışıksız pleksi olarak kendi içerisinde çeşitleri mevcuttur. Eğer yaptıracağınız tabela ışıksız olacaksa arka kısmı dekota ile kapatılır.
Işıklı tabelaya göre ışıksız pleksi tabela daha uygun fiyatlıdır.
  Bursa Tabela firması olarak dilediğiniz şekilde kutu harf tabela çalışmalarını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bursa’nın tüm ilçelerine kutu harf tabela hizmeti vermekteyiz.
Bursa Pleksi kutu harf tabela ile ilgili merak ettikleriniz ve fiyat bilgisi için bursa tabela sitemizin iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz

Bursa Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Bursa Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Bursa Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela;

Pleksi kutu harf tabelada olduğu gibi ışıklı pleksi kutu harf tabela da aynı özellikleri taşımaktadır.
Pleksiglass malzeme ile yapılmaktadır. Pleksi; şeffaf,renkli, transparan, buzlu, simli vs. çeşitleri ile karşınıza çıkmaktadır.
Işıklı pleksi kutu harf tabelanın ışıksız pleksi kutu harf tabeladan tek farkı içerisine led şerit döşenmesidir.
Tabi dikkat çekme akılda kalıcılık gibi kriterleri göz önünde bulundurursak tercih edilmesi gereken tabela çeşitleri arasında sıralayabiliriz
Fiyatı normal tabelaya göre biraz daha yüksektir ışıklı kutu harf tabelanın ama reklama önem veren müşterilerimiz için değerlendirilebilecek bir tabeladır.
Bursa tabela firmamızda siz değerli müşterilerimizin istemiş olduğu özellik ve renklerde ışıklı pleksi kutu harf tabela yapılabilmektedir.
Bursa’nın tüm ilçelerinde Bursa ışıklı pleksi kutu harf tabela hizmeti verebilmekteyiz.
Merak ettiğiniz tüm sorular ve fiyat bilgisi için bursa tabela sayfamızın iletişim bölümünde bizlerle irtibata geçebilirsiniz

Bursa Tabela

Bursa Krom Kutu Harf Tabela

Bursa Krom Kutu Harf Tabela

Bursa Krom Kutu Harf Tabela;

Krom; metaller arasında dış etkenlere en dayanıklı ve paslanmaz yapıya sahiptir. Yüzeyi sert aynı zamanda ayna gibi parlak bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı dekorasyon amaçlı da kullanılabilmektedir.
Görüntü açısından çok dikkat çekici şık ve zarif bir tabela çeşididir.
Talep edilen yazı ya da şekil tasarlandıktan sonra ön kısımları lazer kesim sistemi ile kesildikten sonra yan bölümleri giyotin makaslarla kesilerek şekiller hazırlanır.
Fiyat olarak biraz yüksek maliyetli bir tabeladır. Fakat düzgün yapılan bir krom kutu harf tabela yapmış olduğunuz masrafa değecektir.
Bursa tabela olarak istediğiniz şekilde istediğiniz ölçülerde Bursa’nın tüm ilçelerine Bursa krom kutu harf tabela hizmeti vermekteyiz.
Krom kutu harf tabela ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları ve fiyat bilgisi için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

bursa tabela

Bursa Işıklı Krom Kutu Harf Tabela

Bursa Işıklı Krom Kutu Harf Tabela

Bursa Işıklı Krom Kutu Harf Tabela;

Krom kutu harf tabeladaki gibi kullanılan malzeme aynıdır. Tasarım çalışması yapılır lazer kesim ile harfler kesilir tek fark kutu harflerin içerisine led şerit döşenerek ışıklı krom kutu harf haline gelmesi sağlanır.
Görüntü açısından çok hoş ve kibar bir tabela olduğu için firmanızın daha kaliteli bir intiba oluşturmasını sağlar. gece görünürlük açısından daha çok düşünülebilir bir tabela çeşididir.
Bursa tabela firması olarak istediğiniz tasarım ve ölçülerde istediğiniz led renkleriyle Bursa’nın tüm ilçelerine ışıklı krom kutu harf hizmeti vermekteyiz.
Işıklı krom kutu harf ile ilgili sormak istediğiniz tüm sorular ve fiyat bilgisi için sayfamızın iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirsiniz

bursa tabela

 

Bursa Totem Tabela

Bursa Totem Tabela

Bursa Totem Tabela;

Totem tabela; genellikle şehirlerarası dinlenme tesisleri, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri gibi yerlerde daha karşımıza çıkan bir tabela çeşididir. Bununla birlikte artık sadece bu yerlerde sınırlı kalmamıştır birçok firma reklam ve bulunula bilirlik açısından yol kenarlarına kendi firma totemlerini yaptırarak bir adım daha önde olmayı tercih etmektedir.
Totem tabela kendi içerisinde de birçok çeşidi mevcuttur; ışıklı totem tabela, ışıksız totem tabela, çift bacaklı totem tabela, tek bacaklı totem tabela, kompozit, saç, vinil germe gibi.
Totem tabela direkt dış etkenlere maruz kalacağı için montajı yapılacak olan yerin çok dikkatli seçilmesi gerekir, ayrıca kullanılacak olan malzeme ve yapılacak olan işçiliğin çok dikkatli ve özenle yapılmalıdır.
Totemin bacaklarının yere sağlam vidalama yapılarak zemine tamamen oturması sağlanmalıdır.
Bursa tabela olarak istediğiniz büyüklükte istediğiniz özellikte Bursa’nın tüm ilçelerine totem tabela hizmeti sağlamaktayız.
Totem tabela ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorular ve fiyat bilgisi için sayfamızdaki iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

bursa tabela

Bursa Kompozit Oyma Tabela

Bursa Kompozit Oyma Tabela

Bursa Kompozit Oyma Tabela;

Genellikle eczane, market, manav, yapı market, lokanta vb. yerlerde daha çok karşımıza çıkan bir tabela çeşididir.
Çeşit olarak pleksi, alüminyum ya da paslanmaz harflerin oyulması yöntemi ile yapılan bir tabeladır.
Sadece yazı değil talep edildiği takdirde logo da uygulanabilmektedir.
Fiyat olarak bir vinil germe tabelaya göre daha yüksek tutarlı bir tabela çeşididir. Fakat görüntü olarak daha ön planda olmanızı sağlar
Bursa tabela firması olarak dilediğiniz şekil ve yazıda tasarım yapılarak Bursa’nın tüm ilçelerine kompozit oyma tabela hizmeti vermekteyiz.
Kompozit oyma tabela ile ilgili sormak istediğiniz tüm soruları ve fiyat bilgisi için sayfamızın iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirsiniz

 

Bursa Aynalı Pleksi Tabela

Bursa Aynalı Pleksi Tabela

Bursa Aynalı Pleksi Tabela;

Aynalı pleksi; hafif ve kırılmaya dayanıklı bir malzemedir. Akrilik ve yansımanın en iyi kombinasyonunu sunar. Cama çok yakın şeffaflıktadır. İşlenmesi kolay, dış etkenlere dayanıklı ve çizilmeye karşı mukavemet sağlar.
Mat, şeffaf ve renkli olarak seçenekleri mevcuttur.
İstemiş olduğunuz yazı veya logo çalışması yapıldıktan sonra lazer makinalarında kesim işlemi yapılmaktadır.
Uzun ömürlü bir tabela çeşididir. Yapımı kolaydır. Çok güzel çalışmalar çıkabilmektedir.
Bursa tabela olarak istemiş olduğunuz ölçü ve tasarıma göre Bursa’nın tüm ilçelerine aynalı pleksi tabela hizmetimiz mevcuttur.
Aynalı pleksi tabela ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları ve fiyat bilgisi için sayfamızın iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bursa Aynalı Dekota Tabela

Bursa Aynalı Dekota Tabela;

Dekota; kolay işlenip kesilebilen plastik türü biz malzemedir. siyah ve beyaz olarak kullanılabileceği gibi üzerine altın ve gümüş krom metal kaplamalı olarak da yapılabilmektedir.
Çeşitli kalınlıkları mevcuttur.
Tasarım çalışması yapıldıktan sonra router makinalarında istenilen boy ve türde harfler tek tek kesilerek uygulanacak alana özel yapıştırıcılarla montajı yapılmaktadır.
Yapımı kolay ve uygun fiyatlı bir tabeladır.
Gösterişli olduğu için oldukça tercih edilmektedir.
Bursa tabela firması olarak istemiş olduğunuz özellikte Bursa’nın tüm ilçelerine aynalı dekota tabela hizmetimiz mevcuttur.
Bursa aynalı dekota ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları ve fiyat bilgisini sayfamızın iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Bursa Yönlendirme Tabela

Bursa Yönlendirme Tabelası

Bursa Yönlendirme Tabelası;

Yönlendirme; adından da anlaşılacağı üzere ortak kullanım alanlarında istenilen yere ulaşımı kolaylaştırmak için yapılan bir tabela çeşididir.
Daha çok park, bahçe, hastane, AVM, sanayi bölgeleri gibi yerlerde karşımıza çıkmaktadır.
İç mekan dış mekan yönlendirmeler kapı isimlikleri giriş çıkış gösteren tabelalar da yönlendirme tabelası çeşitlerinin içerisinde sayabiliriz.
Kaliteli malzeme ve düzgün yapılan bir işçilik ile çok güzel sonuçlar alabilirsiniz.
Alüminyum, polikarbon, sac ve vinil gibi malzemeler kullanılarak ayaklı yapıştırma vidalama gibi yöntemlerle uygulama yapılmaktadır.
Bursa tabela olarak dilediğiniz ölçü ve şekilde Bursa’nın tüm ilçelerine yönlendirme tabelası hizmeti verilmektedir.
Bursa yönlendirme tabela ile ilgili fiyat bilgisi almak için sayfamızın iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Bursa Led Tabela

Bursa Led Tabela

Bursa Led Tabela;

Yönlendirmek, bilgi vermek, tanıtmak amaçlı iç mekan ya da dış mekanda kurulan kayan ya da sabit yazı şeklinde tasarlanabilen belli güç ve enerji ile çalışan ledlerin belli sıralama ile dizildiği program bazlı yapılan panellerdir.
Günümüzde çeşitli sektörlerde daha çok dış mekanda karşımıza sık sık çıkmaktadır. Gikkat çekmek için kullanılabilecek en güzel yöntemlerden olan bir tabela çeşididir.
Çok ince işçilik ve ustalık gerektirmektedir. Fiyat olarak biraz maliyetli bir tabeladır.
Bursa tabela olarak Bursa’nın tüm ilçelerine led tabela hizmeti verilmektedir.
Bursa Led Tabela ile ilgili sormak istediklerinizi ve fiyat bilgisi almak için sayfamızın iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.