bursa tabelacı

Bursa Vinil Germe Tabela

Bursa Vinil Germe Tabela

Bursa Vinil Germe Tabela

Brandanın(vinil) üzerine dijital baskı yöntemi ile yapılan tasarım çalışmasının uygulanmasıyla kasa ya da profillerin etrafına zımbalama diye tabir ettiğimiz yöntemle gerilerek monte edilmesidir.
Vinil germe tabela genellikle tercih edilen bir tabela çeşididir. Sebebi ise diğer tabela çeşitlerine göre biraz daha uygun fiyatlı olmasıdır. Işıksız Vinil Germe Tabela olduğu gibi Işıklı Vinil Germe Tabelada Yağılmaktadır.
Bursa tabela olarak vinil germe tabelada istediğiniz uygun alana istenilen ölçülerde ve dilediğiniz tasarım çalışmasını yaparak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
Tüm bursa ilçelerine vinil germe tabela hizmeti verilmektedir.
Bursa Vinil Germe Tabela ile ilgili merak ettiğiniz konular ve fiyat bilgisi için bursa tabela iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Bursa Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Bursa Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Bursa Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela;

Pleksi kutu harf tabelada olduğu gibi ışıklı pleksi kutu harf tabela da aynı özellikleri taşımaktadır.
Pleksiglass malzeme ile yapılmaktadır. Pleksi; şeffaf,renkli, transparan, buzlu, simli vs. çeşitleri ile karşınıza çıkmaktadır.
Işıklı pleksi kutu harf tabelanın ışıksız pleksi kutu harf tabeladan tek farkı içerisine led şerit döşenmesidir.
Tabi dikkat çekme akılda kalıcılık gibi kriterleri göz önünde bulundurursak tercih edilmesi gereken tabela çeşitleri arasında sıralayabiliriz
Fiyatı normal tabelaya göre biraz daha yüksektir ışıklı kutu harf tabelanın ama reklama önem veren müşterilerimiz için değerlendirilebilecek bir tabeladır.
Bursa tabela firmamızda siz değerli müşterilerimizin istemiş olduğu özellik ve renklerde ışıklı pleksi kutu harf tabela yapılabilmektedir.
Bursa’nın tüm ilçelerinde Bursa ışıklı pleksi kutu harf tabela hizmeti verebilmekteyiz.
Merak ettiğiniz tüm sorular ve fiyat bilgisi için bursa tabela sayfamızın iletişim bölümünde bizlerle irtibata geçebilirsiniz

Bursa Tabela

Bursa Işıklı Krom Kutu Harf Tabela

Bursa Işıklı Krom Kutu Harf Tabela

Bursa Işıklı Krom Kutu Harf Tabela;

Krom kutu harf tabeladaki gibi kullanılan malzeme aynıdır. Tasarım çalışması yapılır lazer kesim ile harfler kesilir tek fark kutu harflerin içerisine led şerit döşenerek ışıklı krom kutu harf haline gelmesi sağlanır.
Görüntü açısından çok hoş ve kibar bir tabela olduğu için firmanızın daha kaliteli bir intiba oluşturmasını sağlar. gece görünürlük açısından daha çok düşünülebilir bir tabela çeşididir.
Bursa tabela firması olarak istediğiniz tasarım ve ölçülerde istediğiniz led renkleriyle Bursa’nın tüm ilçelerine ışıklı krom kutu harf hizmeti vermekteyiz.
Işıklı krom kutu harf ile ilgili sormak istediğiniz tüm sorular ve fiyat bilgisi için sayfamızın iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirsiniz

bursa tabela