tabelacı

Bursa Vinil Germe Tabela

Bursa Vinil Germe Tabela

Bursa Vinil Germe Tabela

Brandanın(vinil) üzerine dijital baskı yöntemi ile yapılan tasarım çalışmasının uygulanmasıyla kasa ya da profillerin etrafına zımbalama diye tabir ettiğimiz yöntemle gerilerek monte edilmesidir.
Vinil germe tabela genellikle tercih edilen bir tabela çeşididir. Sebebi ise diğer tabela çeşitlerine göre biraz daha uygun fiyatlı olmasıdır. Işıksız Vinil Germe Tabela olduğu gibi Işıklı Vinil Germe Tabelada Yağılmaktadır.
Bursa tabela olarak vinil germe tabelada istediğiniz uygun alana istenilen ölçülerde ve dilediğiniz tasarım çalışmasını yaparak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
Tüm bursa ilçelerine vinil germe tabela hizmeti verilmektedir.
Bursa Vinil Germe Tabela ile ilgili merak ettiğiniz konular ve fiyat bilgisi için bursa tabela iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Bursa Işıklı Krom Kutu Harf Tabela

Bursa Işıklı Krom Kutu Harf Tabela

Bursa Işıklı Krom Kutu Harf Tabela;

Krom kutu harf tabeladaki gibi kullanılan malzeme aynıdır. Tasarım çalışması yapılır lazer kesim ile harfler kesilir tek fark kutu harflerin içerisine led şerit döşenerek ışıklı krom kutu harf haline gelmesi sağlanır.
Görüntü açısından çok hoş ve kibar bir tabela olduğu için firmanızın daha kaliteli bir intiba oluşturmasını sağlar. gece görünürlük açısından daha çok düşünülebilir bir tabela çeşididir.
Bursa tabela firması olarak istediğiniz tasarım ve ölçülerde istediğiniz led renkleriyle Bursa’nın tüm ilçelerine ışıklı krom kutu harf hizmeti vermekteyiz.
Işıklı krom kutu harf ile ilgili sormak istediğiniz tüm sorular ve fiyat bilgisi için sayfamızın iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirsiniz

bursa tabela

 

Bursa Led Tabela

Bursa Led Tabela

Bursa Led Tabela;

Yönlendirmek, bilgi vermek, tanıtmak amaçlı iç mekan ya da dış mekanda kurulan kayan ya da sabit yazı şeklinde tasarlanabilen belli güç ve enerji ile çalışan ledlerin belli sıralama ile dizildiği program bazlı yapılan panellerdir.
Günümüzde çeşitli sektörlerde daha çok dış mekanda karşımıza sık sık çıkmaktadır. Gikkat çekmek için kullanılabilecek en güzel yöntemlerden olan bir tabela çeşididir.
Çok ince işçilik ve ustalık gerektirmektedir. Fiyat olarak biraz maliyetli bir tabeladır.
Bursa tabela olarak Bursa’nın tüm ilçelerine led tabela hizmeti verilmektedir.
Bursa Led Tabela ile ilgili sormak istediklerinizi ve fiyat bilgisi almak için sayfamızın iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.